KYOCERA AVX 12065E224MAT2A
1206 220 nF 50 V ±20 % Tolerance Z5U Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页26 年前
Datasheet22 页26 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupC1206C224M5UACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, Z5U, -56/+22% TC, 0.22uF, 1206