KYOCERA AVX 12065C105MAT4A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.38%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
CAP CER 1UF 50V X7R 1206 / 1 µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 20% Pad SMD 1206 Soft Termination 125C Automotive T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 3216M/1206
50V 1uF X7R 卤20% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC1206C105M3RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1206
Yageo GroupC1206C105M4RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1206
描述
1206 (3216Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 1muF ±20% X7R
CAP CERAMIC 1UF 50V X7R 20% 1206 SMD
1¦ÌF ¡À20% X7R 50V 1206 3.2mm*1.6mm*1.78mm