KYOCERA AVX 08055C682K4T2A
Cap Ceramic 0.0068uF 50V X7R 10% SMD 0805 125°C Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
TME
Future Electronics
LKR
3 个月趋势:
-0.26%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2004-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C682K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitor, 6800 pF, 50 V, ½ 10%, X7R, 0805 [2012 Metric]