KYOCERA AVX 08055A301JAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0003uF, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.06%