KYOCERA AVX 08055A101GAT2A
0805 100 pF 50 V ±2 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetKGM21BCG1H101GT4,0004K
4d
Newark08055A101GAT2A4,0004KTape & Reel
TME08055A101GAT2A04K
13h
TTI08055A101GAT2A08KTape & Reel
16h
TTI Europe08055A101GAT2A20,0004KTape & Reel
17h
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
TME
Future Electronics
Sierra IC
库存历史记录
3 个月趋势:
-53.13%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
50V 100pF NP0 ±2% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0805 100 pF 50 V ±2% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor