KYOCERA AVX 08053D474KAT2A
0805 470NF Ceramic Multilayer Capacitor, 25 VDC, +85DEGC, X5R Dielectric, +/-10%
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Newark
element14 APAC
Future Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+89.70%