KYOCERA AVX 08053C392KAT2A
Cap Ceramic 0.0039uF 25V X7R 10% SMD 0805 125°C Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页22 年前
Future Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.13%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1996-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C392K3RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 3900pF X7R 0805 10%