KYOCERA AVX 08052U8R2CAT2A
0805 U 8.2PF Ceramic Multilayer Cap, 200V DC, +125C, C0G Dielectric, +/-0.25PF SMD
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Farnell
element14 APAC
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.85%