KYOCERA AVX 08052U4R7BAT2A
Cap Ceramic 4.7pF 200V C0G 0.1pF Pad SMD 0805 125C T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.32%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.20
Introduction Date2001-05-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C479C2GACTU
0805 C 4.7PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR,200V DC,+125C, C0G DIELECTRIC,+/-0.25PF