KYOCERA AVX 08051C682JAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6800pF X7R 0805 5% Tol
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.32%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C682J1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6800pF X7R 0805 5%