KYOCERA AVX 08051C202KAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.002uF, Surface Mount, 0805
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页8 年前
Datasheet4 页12 年前
Datasheet4 页13 年前
Datasheet4 页13 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+130%