KYOCERA AVX 0603ZD105MAT2A
0603 1 uF 10 V ±20 % Tolerance X5R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
element14 APAC
Newark
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+274%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cap Ceramic 1uF 10V X5R 20% Pad SMD 0603 85C T/R