KYOCERA AVX 06036C105MAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.85%