KYOCERA AVX 06035C103MAT4A
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 20% SMD 0603 125°C Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Newark
Sierra IC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.29%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1998-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0603C103M5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 0603
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF X7R 0603 20%
C Series 0603 10 nF 50 V ±20 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
50V 10nF X7R ±20% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B103MB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.01 uF, 50 V, ± 20%, X7R, 0603 [1608 Metric]
描述
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 10000pF ±20% X7R
CAP CER 10000PF 50V 20% X7R 0603