KYOCERA AVX 0402YC221MAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 220pF X7R 0402 20% Tol
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%