Kycon SMPX-84LCC-N
IC & Component Sockets 84P SMT SOCKET NON POLARIZED
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页9 年前
Sager Electronics
Mouser
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2009-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
1.27mm Pitch Female PLCC Socket; 84 Way SMT; Tin over Nickel Plated Contacts
CONN, IC SOCKET, PLCC, 84, 940 SERIES, SMT, 0.05" PIN SPCNG, PHOSPHOR BRONZE
TE Connectivity3-822516-6
Conn PLCC Socket SKT 84 POS 1.27mm Solder ST SMD T/R
IC Socket, PLCC84, 84 Contact(s), Surface Mount
IC Socket, PLCC68, 68 Contact(s), 1.27mm Term Pitch, Surface Mount