Kycon SMPX-52LCC-N
IC & Component Sockets 52P SMT SOCKET NON POLARIZED
数据表和文档
相关零件
TE Connectivity822516-4
Conn PLCC Socket SKT 52 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube
IC Socket, PLCC52, 52 Contact(s), 1.27mm Term Pitch, Surface Mount
CONN, IC SOCKET, PLCC, 52, 940 SERIES, SMT, 0.05" PIN SPCNG, PHOSPHOR BRONZE
1.27MM PITCH FEMALE PLCC SOCKET, 52 WAY SMT, TIN OVER NICKEL PLATED CONTACTS
TE Connectivity3-822516-4
Conn PLCC Socket SKT 52 POS 1.27mm Solder ST SMD T/R