KOA Speer RN731JTTD1000B25
Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Arrow Electronics
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
TE Connectivity1614881-3
Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP5-1614881-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 100ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3YEB101V
Res Metal Film 0603 100 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB101V
Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07100RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 100Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-3YEB111V
Res Metal Film 0603 110 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 100ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
63mW 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 100Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RN73 FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 100Ohm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 100Ohm,0603,0.1%,25p pm,63mW,50V