KOA Speer WU732BTTD82L0F
Res 0612 0.082 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.082ohm, 0.286V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
1% ¡À100ppm/¡æ 82m¦¸ 1W 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm