KOA Speer WU732BTTD47L0F
Res 0612 0.047 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.047ohm, 0.217V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
0612 WIDE CHIP 0.047R ±1% 1W