KOA Speer WU732BTTD39L0F
Res 0612 0.039 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.039ohm, 0.197V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
0612 WIDE CHIP 0.039R ±1% 1W
WIDE ELECTRODE FC 0612 1%