KOA Speer WU732BTTD36L0F
Res 0612 0.036 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-52.26%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.036ohm, 0.19V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
0612 WIDE CHIP 0.036R ±1% 1W