KOA Speer WU732BTTD33L0F
Res 0612 0.033 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.033ohm, 0.182V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
1% ¡À100ppm/¡æ 33m¦¸ 1W 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm