KOA Speer WU732BTTD22L0F
Res 0612 0.022 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.30%
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.022ohm, 0.148V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0612
1% ¡À75ppm/¡æ 22m¦¸ 1W 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm