KOA Speer WU732BTTD15L0F
Res 0612 0.015 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+66.75%
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.015ohm, 0.122V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res, 0R015, 1W, 0612, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WU732BTTD15L0F
15m¦¸ ¡À1% 1W ¡À75ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm