KOA Speer WK73S3ATTER62J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.62ohm, 0.9644V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 620M OHM 5% 1.5W 2512
RES 620 MOHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 0.62R