KOA Speer WK73S3ATTER51J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.51ohm, 0.8746V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 510M OHM 5% 1.5W 2512
RES 510 MOHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 0.51R