KOA Speer WK73S3ATTER432F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.432ohm, 0.805V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 432M OHM 1% 1.5W 2512
RES 432 MOHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 0.432R