KOA Speer WK73S3ATTER11J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.11ohm, 0.4062V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 110M OHM 5% 1.5W 2512
RES 110 MOHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 0.11R