KOA Speer WK73S3ATTE8R45F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 8.45ohm, 3.5602V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 8.45 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 8.45R