KOA Speer WK73S3ATTE8R2J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 8.2ohm, 3.5071V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 8.2 OHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 8.2R