KOA Speer WK73S3ATTE7R87F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 7.87ohm, 3.4358V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 7.87 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 7.87R