KOA Speer WK73S3ATTE7R50F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 7.5ohm, 3.3541V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 7.5 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 7.5R