KOA Speer WK73S3ATTE5R60F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 5.6ohm, 2.8983V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 5.6 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 5.6R