KOA Speer WK73S3ATTE4R75F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 4.75ohm, 2.6693V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 4.75 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 4.75R