KOA Speer WK73S3ATTE4R32F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 4.32ohm, 2.5456V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 4.32 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 4.32R