KOA Speer WK73S3ATTE47L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.047ohm, 0.2655V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 47M OHM 1% 1.5W 2512
RES 47 MOHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 47MR
.047 OHM 1% 1.5W