KOA Speer WK73S3ATTE36L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.036ohm, 0.2324V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 36M OHM 1% 1.5W 2512
RES 36 MOHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 36MR