KOA Speer WK73S3ATTE2R67F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 2.67ohm, 2.0012V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 2.67 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 2.67R