KOA Speer WK73S3ATTE2R4J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 2.4ohm, 1.8974V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 2.4 OHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 2.4R