KOA Speer WK73S3ATTE2R49F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 2.49ohm, 1.9326V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 2.49 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 2.49R