KOA Speer WK73S3ATTE2R37F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 2.37ohm, 1.8855V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 2.37 OHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 2.37R