KOA Speer WK73S3ATTE2R2J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 2.2ohm, 1.8166V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 2.2 OHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 2.2R