KOA Speer WK73S3ATTE2R00F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 2ohm, 1.7321V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+42.67%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 2Ohms 2W
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 2.2Ohm ±100ppm/C
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 2Ohm ±200ppm/C
描述
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR WK73S 0.122Lx0.248W 3.10mmx6.30mm 1.5W 2Ohm ±100ppm/C
Res, 2R, 1%, 2W, 1225 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S3ATTE2R00F
2¦¸ ¡À1% 1.5W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.1mm*6.3mm*700¦Ìm