KOA Speer WK73S3ATTE22L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.022ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 22M OHM 1% 1.5W 2512
RES 22 MOHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 22MR
.022 OHM 1% 1.5W