KOA Speer WK73S3A3TTER680F
Res Thick Film 1225 0.68 Ohm 1% 3W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res, 0R68, 3W, 1225, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S3A3TTER680F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 0.68ohm, 1.4283V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225