KOA Speer WK73S3A3TTER100F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 0.1ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res, 0R1, 3W, 1225, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S3A3TTER100F
Wide Terminal Type Flat Chip Resistors
1% ¡À100ppm/¡æ 100m¦¸ 1.5W 1225,3263 3.1mm*6.3mm*450¦Ìm