KOA Speer WK73S2JTTER56J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.56ohm, 0.7483V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP1-2176158-0
Res Current Sense Metal Foil 2512 0.056 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
TE ConnectivityRL73K3AR56JTDF
Res Thick Film 2512 0.56 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.56ohm, 0.7483V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity2-1622825-4
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.56ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRL2512JK-070R56L
Res, 0R56, 5%, 1W, Thick Film, 2512 Rohs Compliant: Yes |Yageo RL2512JK-070R56L
PanasonicERJ-1TRQJR56U
Res Thick Film 2512 0.56 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Molded SMD Automotive T/R
描述
RES 560M OHM 5% 1W 1812
RES 560 MOHM 5% 1W 1812
WIDE ELECT 1218 0.56R 5% 1W