KOA Speer WK73S2JTTER470F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.47ohm, 0.6856V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
Res Thick Film 1020 0.47 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP9-1622824-0
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.47ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityRL73H3AR47FTE
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJB2BFR47V
Res Thick Film 0612 0.47 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRL73H3AR47FTE
描述
Res, 0R47, 1W, Thick Film, 1218 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2JTTER470F
Wide 1812 (4532Metric) 1218 FIXED RESISTOR WK73S 0.122Lx0.181W 3.10mmx4.60mm 1W 470mOhm ±100ppm/C
470m¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 1218 3.1mm*4.6mm*700¦Ìm