KOA Speer WK73S2JTTER390F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.39ohm, 0.6245V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP8-1622824-8
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.39ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity / AMP4-1622824-0
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.39ohm, 0.6245V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-B2BFR39V
Res Thick Film 0612 0.39 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1210 0.36 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRL73H3AR36FTDF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.36ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.39ohm, 0.6245V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
描述
RES 390M OHM 1% 1W 1812
RES 390 MOHM 1% 1W 1812
WIDE ELECT 1218 0.39R 1% 1W
.39 OHM 1% 1W